- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Дисплей Samsung Galaxy J7 Plus (SM-J730) | OLED | Екран + тачскрін | Золотий
Артикул:
1760
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy J7 Plus | J730 (2017) |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Тип матриці | OLED |
| Розмір екрану | 5,5 дюймов |
| Розширення | 1920×1080 |
| Колір | Gold |
| Сумісні версії | SM-J730F, SM-J730FM, SM-J730K, SM-S727VL |
Дисплей Samsung Galaxy A3 | A310 | OLED | Чорний | Екран + сенсор
Артикул:
1731
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A3 | A310 (2016) |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Тип матриці | OLED |
| Розмір екрану | 4,7″ |
| Розширення | 1280×720 |
| Колір | Black |
Дисплей Samsung Galaxy A5 | A510 | IPS | Білий | Екран + сенсор
Артикул:
1714
Дисплей Samsung Galaxy A5 (SM-A510) | Original PRC | Екран + тачскрін | Чорний
Артикул:
1713
Акумулятор Samsung Galaxy A71 (SM-A715) EB-BA715ABY
Артикул:
2537
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A71 (SM-A715) |
| Сумісні версії | SM-A715F, SM-A715FN, SM-A715GM, SM-A715MN |
| Модель акумулятора | EB-BA715ABY |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 4500 mAh |
| Напруга | 3.85 V |
Захисне cкло Samsung Galaxy A21s (SM-A217) Premium Glass
Артикул:
2523
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A21s | A217 |
Захисне cкло Samsung Galaxy A14 (SM-A145, SM-A146) Premium Glass
Артикул:
2417
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A14 (SM-A145), Galaxy A14 5G (SM-A146) |
| Колір | Black |
Задня кришка Samsung Galaxy A10s (SM-A107) | Black
Артикул:
2414
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A10s | SM-A107 |
| Колір | Black |
Задня кришка Samsung Galaxy A7 (SM-A750) | Blue
Артикул:
2380
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A7 | A750 | 2018 |
| Колір | Blue |
Задня кришка Samsung Galaxy A5 (SM-A510) | Black
Артикул:
2375
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A5 | A510 |
| Колір | Black |
Задня кришка Samsung Galaxy A51 (SM-A515) | Синя (Blue)
Артикул:
2359
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A51 | SM-A515 |
| Колір | Blue |
Захисне Скло Samsung Galaxy S21 (SM-G991) Premium Glass
Артикул:
2345
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy S21 (SM-S991) |
| Колір | Black |
Захисне Скло Samsung Galaxy S23 Plus (SM-S916B) Premium Glass
Артикул:
2322
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy S23 Plus (SM-S916B) |
| Колір | Black |
Захисне Скло Samsung Galaxy S22 Plus (SM-S906) Premium Glass
Артикул:
2321
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy S22 Plus (SM-S906) |
| Колір | Black |
Дисплей Samsung Galaxy S22 Ultra (SM-S908) | Original REF | Екран, тачскрін
Артикул:
2286
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy S22 Ultra (SM-S908) |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Розмір екрану | 6,8″ |
| Розширення | 3088 х 1440 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Колір | Black |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Дисплей Samsung Galaxy S23 Plus (SM-S916B) | Original REF | Екран + тачскрін
Артикул:
2284
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy S23 Plus (SM-S916B) |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Розмір екрану | 6.6″ |
| Розширення | 2340×1080 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Колір | Black |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Задня кришка Samsung Galaxy A7 (SM-A750) | Black
Артикул:
2278
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A7 | A750 | 2018 |
| Колір | Black |
Задня кришка Samsung Galaxy A12 (SM-A125) | Blue
Артикул:
2257
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A12 (2020) | A125 |
| Колір | Blue |
Задня кришка Samsung Galaxy A51 (SM-A515) | Біла (White)
Артикул:
2244
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A51 | SM-A515 |
| Колір | White |
Задня кришка Samsung Galaxy A32 (SM-A325) | Чорна (Black)
Артикул:
2235
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A32 (SM-A325) |
| Колір | Black |
Задня кришка Samsung Galaxy A50 (SM-A505) | Синя (Blue)
Артикул:
2227
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A50 (SM-A505) |
| Колір | Blue |
Захисне Скло Samsung Galaxy A71 (SM-A715), A72 (SM-A725), A73 (SM-A736) Premium Glass
Артикул:
2193
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A71 (SM-A715), Galaxy A72 (SM-A725), Galaxy A73 (SM-A736) |
| Колір | Black |
Захисне Скло Samsung Galaxy A34 (SM-A346) Premium Glass
Артикул:
2168
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A34 (SM-A346) |
| Колір | Black |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu