- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Дисплей iPhone 11 Pro OLED GX (A2160, A2217, A2215) з тачскріном та рамкою
Артикул:
1913
Проклейка (двосторонній скотч) для Дисплея iPhone iPhone 11 Pro
Артикул:
1871
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Якість | ORIGINAL |
Дисплей iPhone 11 Pro LTPS з тачскріном та рамкою
Артикул:
2056
Гвинт (нижній) iPhone | кріплення дисплейного модуля до корпусу | Чорний
Артикул:
1477
Гвинт нижній iPhone | кріплення дисплейного модуля до корпусу | Сріблястий
Артикул:
1478
Акумулятор DEJI до iPhone 11 Pro | 3410 mAh | Посилений
Артикул:
2100
| Бренд пристрою | DEJI |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Напруга | 3.83 V |
| Ємність | 3410 mAh |
| Потужність | 13.06 mAh |
| Технологія | Li-ion Pol |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Якість | ORIGINAL |
Корпус iPhone 11 Pro Original PRC (EU) Midnight Green
Артикул:
1992
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Green |
Заднє скло корпусу iPhone 11 Pro | Space Gray | з великим вирізом під камеру
Артикул:
2403
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Space Gray |
Корпус iPhone 11 Pro | Original PRC | Space Gray
Артикул:
1989
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Space Gray |
Заднє скло корпусу iPhone 11 Pro | Midnight Green | з великим вирізом під камеру
Артикул:
2065
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Green |
Корпус iPhone 11 Pro | Original PRC (EU) | Silver
Артикул:
1990
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | White |
Шлейф Qianli для iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max | зовнішній, для обнулення циклів заряду
Артикул:
2318
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max |
Камера основна (задня) iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max зі шлейфом
Артикул:
2292
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max |
| Якість | ORIGINAL |
Шлейф iPhone 11 Pro з роз’ємом зарядки та мікрофоном | Original | Чорний
Артикул:
2361
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Колір | Black |
| Якість | ORIGINAL |
Шлейф iPhone 11 Pro з динаміком, мікрофоном та датчиком наближення Original PRC
Артикул:
2539
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Якість | ORIGINAL |
Заднє скло корпусу iPhone 11 Pro | White | з великим вирізом під камеру
Артикул:
2404
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | White |
Дисплей iPhone 11 Pro AMOLED GX з тачскріном та рамкою
Артикул:
1914
Акумулятор iPhone 11 Pro Original IC (A2160, A2217, A2215)
Артикул:
1962


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu