- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Дисплей iPhone 11 Pro Max OLED GX з тачскріном та рамкою
Артикул:
2184
Проклейка (двосторонній скотч) для Дисплея iPhone iPhone 11 Pro Max
Артикул:
2015
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
| Якість | ORIGINAL |
Гвинт (нижній) iPhone | кріплення дисплейного модуля до корпусу | Чорний
Артикул:
1477
Гвинт нижній iPhone | кріплення дисплейного модуля до корпусу | Сріблястий
Артикул:
1478
Захисне Скло iPhone 11 Pro Max
Артикул:
2078
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
| Колір | Black |
Дисплей iPhone 11 Pro Max Original PRC з тачскріном та рамкою
Артикул:
2108
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
|---|---|
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Колір | Black |
| Розмір екрану | 6,5 дюймов |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Розширення | 2688×1242 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| 3D Touch | Є |
| True Tone | Є |
| Комплектація | Дисплей, Рамка, Тачскрін |
Шлейф iPhone 11 Pro Max з динаміком, датчиком наближення та мікрофоном Original PRC
Артикул:
2384
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
| Сумісні версії | A2161, A2218, A2220 |
Корпус iPhone 11 Pro Max Original PRC | Midnight Green
Артикул:
2216
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Green |
Корпус iPhone 11 Pro Max Original PRC | Space Gray
Артикул:
2107
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Space Gray |
Шлейф Qianli для iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max | зовнішній, для обнулення циклів заряду
Артикул:
2318
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max |
Акумулятор DEJI для iPhone 11 Pro Max | 4510 mAh | Посилений
Артикул:
2237
| Бренд пристрою | DEJI |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
| Напруга | 3.79 V |
| Ємність | 4510 mAh |
| Технологія | Li-ion Pol |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Якість | ORIGINAL |
| Тип акумулятора | Посилений |
Камера основна (задня) iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max зі шлейфом
Артикул:
2292
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max |
| Якість | ORIGINAL |
Стікер (скотч) для фіксації акумулятора iPhone 11 Pro Max
Артикул:
2469
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
Корпус iPhone 11 Pro Max Original PRC | Silver
Артикул:
2215
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Silver |
Задня кришка (скло) корпусу iPhone 11 Pro Max з великим вирізом під камеру Midnight Green
Артикул:
2423
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
| Колір | Green |
Задня кришка (скло) корпусу iPhone 11 Pro Max з великим вирізом під камеру White
Артикул:
2398
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
| Колір | White |
Корпус iPhone 11 Pro Max Original PRC | Gold
Артикул:
2217
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Gold |
Акумулятор iPhone 11 Pro Max | Original IC | 3969 mAh
Артикул:
1832
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro Max |
| Якість | ORIGINAL |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 3969 mAh |
| Напруга | 3.79 V |
| Потужність | 15.04 Wh |
| Модель акумулятора | 616-00651 |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Тип акумулятора | ORIGINAL |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu