- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Дисплей Xiaomi Redmi Note 11 Global Version / Redmi Note 11S / Poco M4 Pro 4G IPS з тачскріном
Артикул:
2002
| Бренд пристрою | POCO, Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | POCO M4 Pro 4G, Redmi Note 11, Redmi Note 11S |
| Якість | HIGH COPY |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,43″ |
| Розширення | 2400×1080 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
Дисплей iPhone 7 Plus TFT Black з тачскріном та рамкою
Артикул:
1820
Дисплей iPhone 11 TFT з тачскріном та рамкою
Артикул:
1932
Дисплей iPhone 8 / iPhone SE 2020 TFT з тачскріном та рамкою Black
Артикул:
1572
Акумулятор Xiaomi Redmi 9T, Poco M3 (BN62)
Артикул:
2074
Дисплей Samsung Galaxy A7 (SM-A750) | IPS | Екран + тачскрін
Артикул:
1717
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A7 | A750 | 2018 |
| Якість | HIGH COPY |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6 дюймов |
| Розширення | 2220×1080 |
| Колір | Black |
| Сумісність | SM-A750C, SM-A750F, SM-A750FN, SM-A750G, SM-A750GN, SM-A750X |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Дисплей Samsung Galaxy A30 (SM-A305) / A50 (SM-A505) TFT з тачскріном
Артикул:
1703
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A30 (SM-A305), Galaxy A50 (SM-A505) |
| Якість | HIGH COPY |
| Тип матриці | TFT |
| Розмір екрану | 6,4 дюйма |
| Розширення | 2340×1080 |
| Колір | Black |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Дисплей iPhone 7 Plus TFT White з тачскріном та рамкою
Артикул:
1821
Дисплей iPhone 8 / iPhone SE 2020 TFT White з тачскріном та рамкою
Артикул:
1573
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 8, iPhone SE 2020 |
| Якість | HIGH COPY |
| Колір | White |
| Тип матриці | TFT |
| Розмір екрану | 4,7″ |
| Розширення | 1334×750 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 326 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| 3D Touch | Є |
Дисплей Samsung Galaxy A7 (SM-A710) | IPS | Екран + тачскрін | Чорний
Артикул:
1662
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A7 | A710 | 2016 |
| Якість | HIGH COPY |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 5,5 дюймов |
| Розширення | 1920×1080 |
| Колір | Black |
Дисплей iPhone 6 Plus TFT з тачскріном та рамкою Black
Артикул:
1904
Дисплей Samsung Galaxy A30s (SM-A307) IPS з тачскріном
Артикул:
2001
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A30s (SM-A307) |
| Якість | HIGH COPY |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,4 дюйма |
| Розширення | 1560×720 |
| Колір | Black |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
| Сумісність | SM-A307F, SM-A307FN, SM-A307G, SM-A307GN, SM-A307GT |
Дисплей Samsung Galaxy A5 | SM-A510 | IPS | Екран + тачскрін | Чорний
Артикул:
1711
Акумулятор iPhone X (A1865, A1901, A1902)
Артикул:
2531
Дисплей iPhone 6 Plus TFT з тачскріном та рамкою White
Артикул:
1905
Дисплей Samsung Galaxy A5 | A510 | IPS | Білий | Екран + сенсор
Артикул:
1714
Акумулятор Xiaomi Redmi Note 12 4G (BN5M)
Артикул:
2535
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 12 4G |
| Якість | HIGH COPY |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 5020 mAh |
| Потужність | 19.4 Wh |
| Напруга | 3.87 V |
Акумулятор Xiaomi Redmi 9 / Redmi Note 9 / Redmi 10X (BN54)
Артикул:
2533
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 10X, Redmi 9, Redmi Note 9 |
| Якість | HIGH COPY |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 5020 mAh |
| Потужність | 19.4 Wh |
| Напруга | 3.87 V |
Акумулятор iPhone XR (A1984, A2105, A2106, A2108)
Артикул:
2532
Дисплей Samsung Galaxy J5 (SM-J500) IPS з тачскріном Black
Артикул:
1807
Дисплей Samsung Galaxy A3 | A310 | IPS | Білий | Екран + сенсор
Артикул:
1734
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A3 | A310 (2016) |
| Якість | HIGH COPY |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 4,7″ |
| Розширення | 1280×720 |
| Колір | White |
Дисплей Samsung Galaxy A3 | A310 | IPS | Чорний | Екран + сенсор
Артикул:
1733
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A3 | A310 (2016) |
| Якість | HIGH COPY |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 4,7″ |
| Розширення | 1280×720 |
| Колір | Black |
Дисплей iPhone 7 TFT з тачскріном та рамкою Black
Артикул:
1531


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu