- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Дисплей Xiaomi Redmi Note 7, Note 7 Pro Original PRC з тачскріном
Артикул:
1521
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Black |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розмір екрану | 6,3 дюйма |
| Розширення | 2340×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 409 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
Дисплей Xiaomi Redmi Note 4X Original PRC Black з тачскріном
Артикул:
1394
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 4X |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 5,5 дюймов |
| Розширення | 1920×1080 |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 401 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
Дисплей Xiaomi Redmi 9T / Poco M3 Original PRC з тачскріном
Артикул:
1735
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco M3, Redmi 9T |
| Якість | ORIGINAL |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розмір екрану | 6,53 дюйма |
| Розширення | 2340×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 394 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Колір | Black |
| Сумісність | J19S, M2010J19CG, M2010J19SG |
| Комплектація | Без рамки |
Дисплей Xiaomi Redmi 9A / Redmi 9C / Redmi 10A / Poco C31 Original PRC з тачскріном
Артикул:
1653
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C31, Redmi 10A, Redmi 9A, Redmi 9C |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Black |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розмір екрану | 6,53 дюйма |
| Розширення | 1600×720 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 269 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Сумісні версії | M2006C3LG, M2006C3MG, MZB07RJIN |
| Комплектація | Без рамки |
Дисплей Xiaomi Redmi 9A / Redmi 9C / Redmi 10A / Poco C31 з тачскріном
Артикул:
1855
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C31, Redmi 10A, Redmi 9A, Redmi 9C |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,53 дюйма |
| Розширення | 1600×720 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 269 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Сумісні версії | M2006C3LG, M2006C3MG, MZB07RJIN |
| Комплектація | Без рамки |
Дисплей Xiaomi Redmi 4X / Redmi 4X Pro Original PRC Black з тачскріном
Артикул:
1427
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 4X, Redmi 4X Pro |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 5 дюймов |
| Розширення | 1280×720 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 294 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
Акумулятор Xiaomi Redmi 5 Plus Original PRC (BN44)
Артикул:
1542
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 5 Plus |
| Сумісні версії | MEE7, MEG7, MET7 |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 4000 mAh |
| Напруга | 3.85 V |
| Потужність | 15.4 Whr |
| Модель акумулятора | BN44 |
Дисплей Xiaomi Redmi 9 / Redmi 9 Prime / Poco M2 з тачскріном
Артикул:
1693
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco M2, Redmi 9, Redmi 9 Prime |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,53 дюйма |
| Розширення | 2340×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 394 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Сумісні версії | m2004j19ag |
Дисплей Xiaomi Redmi 5 Plus Original PRC Black з тачскріном
Артикул:
1556
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 5 Plus |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 5,99 дюйма |
| Розширення | 2280×1080 |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Якість | ORIGINAL PRC |
Дисплей Xiaomi Redmi 13C / Redmi 13C 5G / Poco C65 з тачскріном
Артикул:
2351
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C65, Redmi 13C, Redmi 13C 5G |
| Тип матриці | IPS |
| Розширення | 1600×720 |
| Розмір екрану | 6.74″ |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
| Яскравість | 500 ніт |
| Сумісні версії | 23100RN82L, 23106RN0DA |
Дисплей Xiaomi Redmi 7 з тачскріном
Артикул:
1636
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 7 |
| Якість | Premium копія |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,26 дюймов |
| Розширення | 1570×720 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 269 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
| Сумісні версії | M1810F6LG, M1810F6LH, M1810F6LI |
Дисплей Xiaomi Redmi Note 12 4G / Note 12 5G / Poco X5 IPS з тачскріном
Артикул:
2276
| Бренд пристрою | POCO, Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco X5 4G, Redmi Note 12 4G, Redmi Note 12 5G |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,67″ |
| Розширення | 2400×1080 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
| Сумісні версії | 22111317I |
Акумулятор Xiaomi Redmi 7 / Redmi Note 8 / Redmi Note 8T / Redmi Note 6 (BN46)
Артикул:
1589
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 7, Redmi Note 6, Redmi Note 8, Redmi Note 8T |
| Якість | Premium копія |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 4000 mAh |
| Напруга | 3.85 V |
| Потужність | 15.4 Whr |
| Модель акумулятора | BN46 |
Дисплей Xiaomi Redmi Note 8T з тачскріном
Артикул:
1950
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 8T |
| Якість | Premium копія |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,3 дюйма |
| Розширення | 2340×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 409 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Дисплей Xiaomi Redmi 8 / Redmi 8A з тачскріном
Артикул:
1628
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 8, Redmi 8A |
| Якість | Premium копія |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 5,7 дюйма |
| Розширення | 1440×720 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 282 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
Дисплей Xiaomi Redmi Note 11 Global Version / Redmi Note 11S / Poco M4 Pro 4G IPS з тачскріном
Артикул:
2002
| Бренд пристрою | POCO, Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | POCO M4 Pro 4G, Redmi Note 11, Redmi Note 11S |
| Якість | HIGH COPY |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,43″ |
| Розширення | 2400×1080 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
Дисплей Xiaomi Redmi 10 Original PRC з тачскріном
Артикул:
1859
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Сумісні версії | 21061119AG, 21061119DG, 21121119SC |
| Колір | Black |
| Розширення | 2400×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 405 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
Дисплей Xiaomi Redmi Note 5 / Note 5 Pro з тачскріном Black
Артикул:
1829
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 5, Redmi Note 5 Pro |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 5,99 дюйма |
| Розширення | 2160×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 403 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Сумісні версії | M1803E7SG, M1803E7SH, MEE7S, MEI7, MEI7S |
Дисплей Xiaomi Redmi Note 8 Pro з тачскріном
Артикул:
1941
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 8 Pro |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,53 дюйма |
| Розширення | 2340×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 395 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Колір | Black |
Дисплей Xiaomi Redmi Note 7 / Note 7 Pro з тачскріном
Артикул:
1872
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro |
| Якість | Premium копія |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,3 дюйма |
| Розширення | 2340×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 395 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
| Сумісні версії | M1901F7D, M1901F7G, M1901F7H, M1901F7I, M1901F7S |
Акумулятор Xiaomi Redmi 3 / Redmi 3 Pro / Redmi 3X / Redmi 4X (BM47)
Артикул:
1533
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 3, Redmi 3 Pro, Redmi 3S, Redmi 3s Plus, Redmi 3s Pro, Redmi 3X, Redmi 4X |
| Модель акумулятора | BM47 |
| Ємність | 4000 mAh |
| Технологія | Li-ion |
| Напруга | 3.85 V |
| Потужність | 15.8 Whr |
Акумулятор Xiaomi Redmi 4A | Original PRC | BN30
Артикул:
1620


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu