- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Акумулятор Xiaomi Redmi 7 / Redmi Note 8 / Redmi Note 8T / Redmi Note 6 (BN46)
Артикул:
1589
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 7, Redmi Note 6, Redmi Note 8, Redmi Note 8T |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 4000 mAh |
| Напруга | 3.85 V |
| Потужність | 15.4 Whr |
| Модель акумулятора | BN46 |
Дисплей Xiaomi Redmi Note 8 з тачскріном
Артикул:
1890
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 8 |
| Тип матриці | IPS |
| Розширення | 2340×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 409 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
| Колір | Black |
Акумулятор Xiaomi Redmi 7 / Redmi Note 8 / Redmi Note 8T / Redmi Note 6 Original PRC (BN46)
Артикул:
2020
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 7, Redmi Note 6, Redmi Note 8, Redmi Note 8T |
| Якість | ORIGINAL |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 4000+ mAh |
| Напруга | 3.85 V |
| Потужність | 15.4 Whr |
| Модель акумулятора | BN46 |
Задня кришка Xiaomi Redmi Note 8 | Aurora Blue
Артикул:
2041
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 8 |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Aurora Blue |
Захисне Скло Xiaomi Redmi Note 8
Артикул:
1724
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 8 |
| Колір | Black |
Задня кришка Xiaomi Redmi Note 8 | Space Black
Артикул:
2443
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 8 |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Black |
Дисплей Xiaomi Redmi Note 8 Original PRC з тачскріном
Артикул:
1523
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 8 |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розмір екрану | 6,3 дюйма |
| Розширення | 2340×1080 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 409 |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Колір | Black |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu