- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Дисплей Xiaomi Redmi 9A / Redmi 9C / Redmi 10A / Poco C31 Original PRC з тачскріном
Артикул:
1653
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C31, Redmi 10A, Redmi 9A, Redmi 9C |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Black |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розмір екрану | 6,53 дюйма |
| Розширення | 1600×720 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 269 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Сумісні версії | M2006C3LG, M2006C3MG, MZB07RJIN |
| Комплектація | Без рамки |
Дисплей Xiaomi Redmi 9A / Redmi 9C / Redmi 10A / Poco C31 з тачскріном
Артикул:
1855
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C31, Redmi 10A, Redmi 9A, Redmi 9C |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,53 дюйма |
| Розширення | 1600×720 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 269 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Сумісні версії | M2006C3LG, M2006C3MG, MZB07RJIN |
| Комплектація | Без рамки |
Дисплей Xiaomi Redmi 9A / Redmi 9C з тачскріном та рамкою
Артикул:
2444
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C31, Redmi 10A, Redmi 9A, Redmi 9C |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,53 дюйма |
| Розширення | 1600×720 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 269 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Колір | Black |
| Комплектація | У рамці |
| Сумісні версії | M2006C3LG, M2006C3MG |
Дисплей Xiaomi Redmi 9A / Redmi 9C Original CN з тачскріном та рамкою
Артикул:
2445
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C31, Redmi 10A, Redmi 9A, Redmi 9C |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розмір екрану | 6,53 дюйма |
| Розширення | 1600×720 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 269 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Колір | Black |
| Комплектація | У рамці |
| Сумісні версії | M2006C3LG, M2006C3MG |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu