- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Дисплей Xiaomi Redmi Note 9 / Redmi 10X Original PRC з тачскріном
Артикул:
1858
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 10X, Redmi Note 9 |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,53 дюйма |
| Розширення | 2340×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 395 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Сумісні версії | M2003J15SC, M2003J15SG, M2003J15SS |
Дисплей Xiaomi Redmi Note 9 / Redmi 10X з тачскріном
Артикул:
1951
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 10X, Redmi Note 9 |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,53 дюйма |
| Розширення | 2340×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 395 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Сумісні версії | M2003J15SC, M2003J15SG, M2003J15SS |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Акумулятор Xiaomi Redmi 9 / Redmi Note 9 / Redmi 10X Original PRC (BN54)
Артикул:
1873
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 10X, Redmi 9, Redmi Note 9 |
| Якість | ORIGINAL |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 5020 mAh |
| Потужність | 19.4 Wh |
| Напруга | 3.87 V |
Акумулятор Xiaomi Redmi 9 / Redmi Note 9 / Redmi 10X (BN54)
Артикул:
2533
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 10X, Redmi 9, Redmi Note 9 |
| Якість | HIGH COPY |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 5020 mAh |
| Потужність | 19.4 Wh |
| Напруга | 3.87 V |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu