- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Дисплей iPhone 8, iPhone SE 2020 Original Black з тачскріном та рамкою
Артикул:
1418
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 8, iPhone SE 2020 |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Колір | Black |
| Розмір екрану | 4,7″ |
| Розширення | 1334×750 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 326 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| 3D Touch | Є |
| True Tone | Є |
Дисплей iPhone 8 / iPhone SE 2020 IPS Black з тачскріном та рамкою
Артикул:
1415
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 8, iPhone SE 2020 |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Колір | Black |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 4,7″ |
| Розширення | 1334×750 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 326 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| 3D Touch | Є |
| True Tone | Є |
| Комплектація | Дисплей, Рамка, Тачскрін |
Дисплей iPhone 8 / iPhone SE 2020 TFT з тачскріном та рамкою Black
Артикул:
1572
Дисплей iPhone 8 / iPhone SE 2020 IPS White з тачскріном та рамкою
Артикул:
1416
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 8, iPhone SE 2020 |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Колір | White |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 4,7″ |
| Розширення | 1334×750 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 326 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| 3D Touch | Є |
| True Tone | Є |
| Комплектація | Дисплей, Рамка, Тачскрін |
Дисплей iPhone 8 / iPhone SE 2020 Original PRC з тачскріном та рамкою White
Артикул:
1417
Акумулятор iPhone SE 2020 Original PRC
Артикул:
1800
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Якість | ORIGINAL |
| Модель пристрою | iPhone SE 2020 |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 1821 mAh |
| Напруга | 3.82 V |
| Потужність | 6.96 Wh |
Фронтальна камера iPhone 8, iPhone SE 2020 | Original PRC | з шлейфом та датчиком наближення
Артикул:
1420
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 8, iPhone SE 2020 |
| Якість | ORIGINAL |
Дисплей iPhone 8 / iPhone SE 2020 TFT White з тачскріном та рамкою
Артикул:
1573
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 8, iPhone SE 2020 |
| Якість | HIGH COPY |
| Колір | White |
| Тип матриці | TFT |
| Розмір екрану | 4,7″ |
| Розширення | 1334×750 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 326 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| 3D Touch | Є |
Скло камери iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE 2020
Артикул:
2242
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE 2020 |
Акумулятор DEJI до iPhone SE 2020 | 2210 mAh | Посилений
Артикул:
2028
| Бренд пристрою | DEJI |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone SE 2020 |
| Напруга | 3.82 V |
| Потужність | 8.44 Whr |
| Технологія | Li-ion |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Якість | ORIGINAL |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu