- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Дисплей Huawei Honor 8X / Honor 9X Lite / Honor View 10 Lite з тачскріном
Артикул:
2008
Дисплей Huawei Honor 8X / Honor 9X Lite / Honor View 10 Lite Original PRC
Артикул:
2007
Акумулятор Huawei Honor 8X, Mate 20 Lite | HB386590ECW
Артикул:
2076
| Бренд пристрою | Huawei |
|---|---|
| Модель пристрою | Honor 8X, Mate 20 Lite |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Ємність | 3750 mAh |
| Технологія | Li-ion |
| Потужність | 14.33 Wh |
| Напруга | 3.82 V |
| Модель акумулятора | HB386590ECW |
Захисне cкло Huawei Honor 8X / Honor 9X Lite / Honor View 10 Lite Premium Glass
Артикул:
2464
| Бренд пристрою | Huawei |
|---|---|
| Модель пристрою | Honor 8X, Honor 9X Lite, Honor View 10 Lite |
| Колір | Black |
Акумулятор DEJI до Huawei Honor 8X, P10 Plus, Mate 20 lite, Honor Play | Original | HB386590ECW, HB386589ECW
Артикул:
2018
| Бренд пристрою | DEJI, Huawei |
|---|---|
| Модель пристрою | Honor 8X, Honor Play, Mate 20 Lite, P10 Plus |
| Якість | ORIGINAL |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 3750 mAh |
| Напруга | 3.82 V |
| Потужність | 14.33 Wh |
| Модель акумулятора | HB386589ECW, HB386590ECW |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu