- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Акумулятор DEJI до iPhone 11 Pro | 3410 mAh | Посилений
1030 ₴ Оригінальна ціна: 1030 ₴.787 ₴Поточна ціна: 787 ₴.
Немає в наявності
Оплата
Онлайн карткою банку / Під час отримання (готівкою, карткою) / Безготівковий розрахунок
Онлайн карткою банку / Під час отримання (готівкою, карткою) / Безготівковий розрахунок
Доставка
У вiддiлення "Нова пошта" / У поштомат "Нова пошта" / Кур'єр НП за вашою адресою
У вiддiлення "Нова пошта" / У поштомат "Нова пошта" / Кур'єр НП за вашою адресою
Артикул:
2100
Категорії: Акумулятори iPhone, Запчастини iPhone 11 Pro
Опис
Оригінальний Акумулятор DEJI до iPhone 11 Pro | Посилений
це нове слово у виробництві акумуляторів. Завдяки підвищеній ємності батареї, ваш iPhone 11 Pro працюватиме на 20% довше. Інтегрований контролер захисту Double IC Chip робить акумулятори DEJI надійними та безпечними, захищає від здуття та займання.
Переваги акумулятора DEJI:
- час роботи на 20% довше
- контролер захисту Double IC Chip
- подвійний запобіжник від короткого замикання
Додаткова інформація
| Бренд пристрою | DEJI |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Напруга | 3.83 V |
| Ємність | 3410 mAh |
| Потужність | 13.06 mAh |
| Технологія | Li-ion Pol |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Якість | ORIGINAL |
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Акумулятор DEJI до iPhone 11 Pro | 3410 mAh | Посилений” Скасувати коментар
Вам також може сподобатися…
Проклейка (двосторонній скотч) для Дисплея iPhone iPhone 11 Pro
Артикул:
1871
89 ₴
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 Pro |
| Якість | ORIGINAL |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu
Відгуки
Відгуків немає, поки що.