- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Кабель USB-C / Lightning (1 м)
Артикул:
1483
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Колір | White |
| Специфікації | Lightning, USB-C |
Адаптер Apple USB-C потужністю 18 Вт | OEM | в коробці
Артикул:
1482
Адаптер USB-C потужністю 20 Вт | Тех. упаковка
Артикул:
1702
| Якість | PREMIUM COPY |
|---|---|
| Колір | White |
| Специфікації | USB-C |
| Потужність | 20 Вт |
Адаптер USB-C потужністю 18 Вт | Тех. упаковка
Артикул:
1701
| Якість | PREMIUM COPY |
|---|---|
| Колір | White |
| Специфікації | USB-C |
| Потужність | 18 Вт |
Кабель USB-C / Lightning (1 м) | OEM | У заводській коробці
Артикул:
1645
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Якість | ORIGINAL |
| Специфікації | Lightning, USB-C |
Адаптер USB-C потужністю 18W
Артикул:
2054
| Якість | PREMIUM COPY |
|---|---|
| Колір | White |
| Потужність | 18 Вт |
| Специфікації | USB-C |
Адаптер Apple USB-C потужністю 18 Вт | OEM
Артикул:
1560
Адаптер USB-C потужністю 20W
Артикул:
2055
| Якість | PREMIUM COPY |
|---|---|
| Колір | White |
| Потужність | 20 Вт |
| Специфікації | USB-C |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu