- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Дисплей Samsung Galaxy A21s (SM-A217) Original PRC з тачскріном
Артикул:
2064
Дисплей Samsung Galaxy A13 5G (SM-A136) | Original PRC | Екран + тачскрін
Артикул:
2059
Захисне Скло Samsung Galaxy A7 | A750 | Чорне
Артикул:
1854
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A7 | A750 | 2018 |
| Колір | Black |
Дисплей Samsung Galaxy J4 (SM-J400) | OLED | Екран + тачскрін | Чорний
Артикул:
1688
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy J4 | J400 |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Тип матриці | OLED |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Розмір екрану | 5,5 дюймов |
| Розширення | 1280×720 |
| Колір | Black |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Дисплей Samsung Galaxy A32 (SM-A325) Original SP з тачскріном та рамкою
Артикул:
2185
Дисплей Samsung Galaxy A12s (SM-A127) | Екран + тачскрін
Артикул:
1963
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A12s (2021) | A127 |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Тип матриці | IPS |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Розмір екрану | 6,5 дюймов |
| Розширення | 1600×720 |
| Колір | Black |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Дисплей Samsung Galaxy A7 (SM-A710) | IPS | Екран + тачскрін | Чорний
Артикул:
1662
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A7 | A710 | 2016 |
| Якість | HIGH COPY |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 5,5 дюймов |
| Розширення | 1920×1080 |
| Колір | Black |
Дисплей Samsung Galaxy A52 5G (SM-A526) | OLED повнорозмірний | Екран, тачскрін, рамка
Артикул:
2342
Дисплей Samsung Galaxy A70 (SM-A705) OLED повнорозмірна, з тачскріном та рамкою
Артикул:
2133
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A70 | A705 |
| Тип матриці | OLED повнорозмірна |
| Розмір екрану | 6,7 дюйма |
| Розширення | 2400×1080 |
| Колір | Black |
| Сумісність | SM-A7050, SM-A705F, SM-A705FN, SM-A705GM, SM-A705MN, SM-A705U, SM-A705W, SM-A705X, SM-A705YN |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | У рамці |
Акумулятор для Samsung Galaxy A22 (SM-A225), A31 (SM-A315), A32 (SM-A325) | EB-BA315ABY
Артикул:
2132
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A22 (SM-A225), Galaxy A32 (SM-A325) |
| Технологія | Li-ion |
| Напруга | 3.86 V |
| Потужність | 19.3 Whr |
| Ємність | 5000 mAh |
| Модель акумулятора | EB-BA315ABY |
Акумулятор Samsung Galaxy A10s (SM-A107), A20s (SM-A207) SCUD-WT-N6
Артикул:
2129
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A10s | SM-A107, Galaxy A20s | A207 |
| Модель акумулятора | SCUD-WT-N6 |
| Виробник | Оригінал CN |
| Технологія | Li-ion |
| Напруга | 3.82 V |
| Потужність | 15.3 Wh |
| Ємність | 4000 mAh |
Дисплей Samsung Galaxy A30s (SM-A307) OLED повнорозмірний з тачскріном
Артикул:
2000
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A30s (SM-A307) |
| Тип матриці | OLED повнорозмірна |
| Розмір екрану | 6,4 дюйма |
| Розширення | 1560×720 |
| Колір | Black |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
| Сумісність | SM-A307F, SM-A307FN, SM-A307G, SM-A307GN, SM-A307GT |
Дисплей Samsung Galaxy A7 (SM-A710) | OLED | Екран + тачскрін | Чорний
Артикул:
1661
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A7 | A710 | 2016 |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Тип матриці | OLED |
| Розмір екрану | 5,5 дюймов |
| Розширення | 1920×1080 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Колір | Black |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Дисплей Samsung Galaxy M20 (SM-M205) | Original PRC | Екран + тачскрін
Артикул:
2179
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy M20 (SM-M205) |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,3 дюйма |
| Розширення | 1560×720 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
| Сумісні версії | SM-M205F, SM-M205FN, SM-M205G, SM-M205M, SM-M205N |
Захисне Скло Samsung Galaxy A05s (SM-A057) Premium Glass
Артикул:
2170
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A05s (SM-A057) |
| Колір | Black |
Дисплей Samsung Galaxy M51 (SM-M515) | OLED повнорозмірна | Екран + тачскрін + рамка
Артикул:
2052
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy M51 | M515 |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Тип матриці | OLED повнорозмірна |
| Розмір екрану | 6,7 дюйма |
| Розширення | 2400×1080 |
| Колір | Black |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Рамка, Тачскрін |
Дисплей Samsung Galaxy A51 (SM-A515), M31s (SM-M317) | OLED повтонозмірна | Екран +тачскрін
Артикул:
2003
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A51 | SM-A515, Galaxy M31s | M317 |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Тип матриці | OLED повнорозмірна |
| Розмір екрану | 6,5 дюймов |
| Розширення | 2400×1080 |
| Колір | Black |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
| Сумісність | SM-A515F, SM-A515U, SM-A515W, SM-A515X |
Дисплей Samsung Galaxy A12s (2021) SM-A127 Original PRC з тачскріном
Артикул:
1964
Дисплей Samsung Galaxy A5 (SM-A520) | OLED | Екран + тачскрін
Артикул:
1923
Дисплей Samsung Galaxy J8 (SM-J810) | OLED | Екран + тачскрін | Чорний
Артикул:
1758
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy J8 | J810 (2018) |
| Тип матриці | OLED |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Розмір екрану | 6 дюймов |
| Розширення | 1480×720 |
| Колір | Black |
| Сумісні версії | J810Y, SM-J810F, SM-J810G, SM-J810GF, SM-J810M |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Рамка |
Дисплей Samsung Galaxy J5 (SM-J510) OLED з тачскріном Black
Артикул:
1673
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy J5 | J510 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Розмір екрану | 5,2 дюйма |
| Розширення | 1280×720 |
| Колір | Black |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Плата Samsung A50 (SM-A505) з роз’ємом зарядки
Артикул:
2228
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A50 (SM-A505) |
Дисплей Samsung Galaxy M32 (SM-M325) Original REF | Екран, тачскрін, рамка
Артикул:
2208
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy M32 (SM-M325) |
| Якість | Original REF |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Розмір екрану | 6,4 дюйма |
| Розширення | 2400×1080 |
| Колір | Black |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Рамка, Тачскрін |
| Сумісні версії | SM-M325F, SM-M325FV |
Акумулятор Samsung Galaxy A51 (SM-A515) EB-BA515ABY
Артикул:
2150
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A51 | SM-A515 |
| Модель акумулятора | EB-BA515ABY |
| Ємність | 4000 mAh |
| Технологія | Li-ion |
| Напруга | 3.85 V |
| Потужність | 15.4 Whr |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu