- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Акумулятор для Samsung Galaxy A02 (SM-A022), A12 (SM-A125), A21s (SM-A217) | EB-BA217ABY
Артикул:
2131
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A02 | A022, Galaxy A12 (2020) | A125, Galaxy A21s | A217 |
| Технологія | Li-ion |
| Напруга | 3.85 V |
| Потужність | 19.25 Wh |
| Ємність | 5000 mAh |
| Модель акумулятора | EB-BA217ABY |
Дисплей Samsung Galaxy M12 (SM-M127) / M02 (SM-M022) / A02 (SM-A022) Original PRC з тачскріном
Артикул:
2031
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A02 | A022, Galaxy M02 | M022, Galaxy M12 | M127 |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Сумісні версії | SM-A022F, SM-A022G, SM-M022F/DS, SM-M127F |
| Розширення | 1600×720 |
| Колір | Black |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
Дисплей Samsung Galaxy A24 (SM-A245) OLED повнорозмірна, з тачскріном та рамкою
Артикул:
2372
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A24 (SM-A245) |
| Тип матриці | OLED повнорозмірна |
| Сумісні версії | SM-A245F, SM-A245F/DS, SM-A245F/DSN, SM-A245M, SM-A245M/DS, SM-A245N |
| Розширення | 2400×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 405 |
| Яскравість | 800 ніт |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | У рамці |
Дисплей Samsung Galaxy M51 (SM-M515) | Original | Екран, тачскрін, рамка
Артикул:
2289
Дисплей Samsung Galaxy A30s (SM-A307) IPS з тачскріном
Артикул:
2001
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A30s (SM-A307) |
| Якість | HIGH COPY |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,4 дюйма |
| Розширення | 1560×720 |
| Колір | Black |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
| Сумісність | SM-A307F, SM-A307FN, SM-A307G, SM-A307GN, SM-A307GT |
Дисплей Samsung Galaxy J7 Plus (SM-J710) OLED Black з тачскріном
Артикул:
1762
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy J7 Plus | J710 (2016) |
| Тип матриці | OLED |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Розмір екрану | 5,5 дюймов |
| Розширення | 1280×720 |
| Колір | Black |
| Сумісні версії | SM-J7108, SM-J710F, SM-J710FN, SM-J710FQ, SM-J710GN, SM-J710H, SM-J710K, SM-J710M, SM-J710MN |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Дисплей Samsung Galaxy A5 | SM-A510 | IPS | Екран + тачскрін | Чорний
Артикул:
1711
Акумулятор DEJI для Samsung Galaxy A10s (SM-A107), A20s (SM-A207) | SCUD-WT-N6
Артикул:
2393
| Виробник | DEJI |
|---|---|
| Бренд пристрою | Samsung |
| Модель пристрою | Galaxy A10s | SM-A107, Galaxy A20s | A207 |
| Якість | ORIGINAL |
| Технологія | Li-ion Pol |
| Напруга | 3.82 V |
| Потужність | 15.3 Wh |
| Ємність | 4000 mAh |
| Модель акумулятора | SCUD-WT-N6 |
Дисплей Samsung Galaxy A30s (SM-A307) | Original | Екран, тачскрін, рамка
Артикул:
2388
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A30s (SM-A307) |
| Якість | ORIGINAL |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розмір екрану | 6,4 дюйма |
| Розширення | 1560×720 |
| Колір | Black |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | У рамці |
| Сумісність | SM-A307F, SM-A307FN, SM-A307G, SM-A307GN, SM-A307GT |
Плата Samsung Galaxy A04E (SM-A042) з роз’ємом зарядки
Артикул:
2379
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A04e (SM-A042) |
Задня кришка Samsung Galaxy A51 (SM-A515) | Чорна (Black)
Артикул:
2243
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A51 | SM-A515 |
| Колір | Black |
Дисплей Samsung Galaxy J6 (SM-J600) | OLED | Екран + тачскрін
Артикул:
2140
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy J6 | SM-J600 |
| Тип матриці | OLED |
| Колір | Black |
| Розмір екрану | 5.6″ |
| Розширення | 1480×720 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Дисплей Samsung Galaxy A04 (SM-A045) Original PRC з тачскріном та рамкою
Артикул:
2087
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A04 | A045 |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розмір екрану | 6,5 дюймов |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Розширення | 1600×720 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Колір | Black |
| Комплектація | У рамці |
Захисне Скло Samsung Galaxy A20 (A205), Galaxy M10s (M107) | Чорне
Артикул:
1934
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A20 | A205, Galaxy M10s | M107 |
| Колір | Black |
Дисплей Samsung Galaxy A5 | SM-A510 | OLED | Екран + тачскрін | Чорний
Артикул:
1712
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A5 | A510 |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Тип матриці | OLED |
| Розмір екрану | 5,2 дюйма |
| Розширення | 1920×1080 |
| Яскравість | 450 кд/м2 |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Колір | Black |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
| Сумісність | SM-A510, SM-A5100, SM-A5108, SM-A510F, SM-A510FD, SM-A510K, SM-A510L, SM-A510M, SM-A510S, SM-A510Y |
Дисплей Samsung Galaxy A24 (SM-A245) Original REF з тачскріном та рамкою
Артикул:
2371
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A24 (SM-A245) |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розширення | 2400×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 405 |
| Яскравість | 800 ніт |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | У рамці |
| Сумісні версії | SM-A245F, SM-A245F/DS, SM-A245F/DSN, SM-A245M, SM-A245M/DS, SM-A245N |
Акумулятор Samsung Galaxy A10 (SM-A105), A7 (SM-A750), M10 (SM-M105) | EB-BA750ABU
Артикул:
2346
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A10 | A105, Galaxy A7 | A750 | 2018, Galaxy M10 | M105 |
| Модель акумулятора | EB-BA750ABU |
| Технологія | Li-ion |
| Напруга | 3.85 V |
| Потужність | 12.7 Wh |
| Ємність | 3300 mAh |
Дисплей Samsung Galaxy A70 (SM-A705) Original з тачскріном та рамкою
Артикул:
2294
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A70 | A705 |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розмір екрану | 6,7 дюйма |
| Розширення | 2400×1080 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Колір | Black |
| Комплектація | У рамці |
Задня кришка Samsung Galaxy A12 (SM-A125) | Black
Артикул:
2264
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A12 (2020) | A125 |
| Колір | Black |
Плата Samsung A30s (SM-A307) з роз’ємом зарядки | Original PRC
Артикул:
2236
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A30s (SM-A307) |
| Якість | ORIGINAL PRC |
Задня кришка Samsung A30 (SM-A305) | Чорна (Black)
Артикул:
2196
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A30 (SM-A305) |
| Колір | Black |
Дисплей Samsung Galaxy A8 (SM-A530) | OLED | Екран + тачскрін
Артикул:
2166
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A8 (SM-A530) |
| Тип матриці | OLED |
| Розмір екрану | 5.6″ |
| Розширення | 2220×1080 |
| Колір | Black |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Яскравість | 450 кд/м2 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 441 ppi |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Дисплей, Тачскрін |
Акумулятор для Samsung Galaxy A20 (SM-A205), A30 (SM-A305), A30s (SM-A307), A50 (SM-A505) (EB-BA505ABU)
Артикул:
2130
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A20 | A205, Galaxy A30 (SM-A305), Galaxy A30s (SM-A307), Galaxy A50 (SM-A505) |
| Модель акумулятора | EB-BA505ABU |
| Технологія | Li-ion |
| Напруга | 3.85 V |
| Потужність | 15.4 Whr |
| Ємність | 4000 mAh |
Захисне Скло Samsung Galaxy A70 (SM-A705) Premium Glass
Артикул:
2084
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A70 | A705 |
| Колір | Black |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu