- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Корпус iPhone 11 Original PRC Black
Артикул:
1847
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 |
| Якість | ORIGINAL PRC |
| Колір | Black |
Корпус iPhone 13 Pro | Original PRC (EU) | Sierra Blue
Артикул:
2210
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 13 Pro |
| Якість | ORIGINAL PRC |
| Колір | Sierra Blue |
Акумулятор Xiaomi Redmi Note 9 Pro (BN52)
Артикул:
2005
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Якість | ORIGINAL PRC |
| Технологія | Li-ion |
| Модель акумулятора | BN52 |
Камера iPhone 11 задня (основна) | Original PRC
Артикул:
2231
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 |
| Якість | ORIGINAL PRC |
Корпус iPhone 11 Original PRC Red
Артикул:
2214
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 11 |
| Якість | ORIGINAL PRC |
| Колір | Red |
Корпус iPhone 13 Pro Original PRC (EU) Graphite
Артикул:
2206
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 13 Pro |
| Якість | ORIGINAL PRC |
| Колір | Graphite |
Корпус iPhone 13 Pro | Original PRC (EU) | Alpine Green
Артикул:
2211
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 13 Pro |
| Якість | ORIGINAL PRC |
| Колір | Alpine Green |
Акумулятор iPhone 13 Pro Max Original PRC
Артикул:
2315
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 13 Pro Max |
| Якість | ORIGINAL PRC |
| Технологія | Li-ion |
| Напруга | 3.83 V |
| Потужність | 16.75 Whr |
| Ємність | 4352 мАг |
| Модель акумулятора | A2643 |
Плата Samsung A30s (SM-A307) з роз’ємом зарядки | Original PRC
Артикул:
2236
| Бренд пристрою | Samsung |
|---|---|
| Модель пристрою | Galaxy A30s (SM-A307) |
| Якість | ORIGINAL PRC |
Задня кришка (скло) iPhone 16 у зборі на рамці Black Original PRC
Артикул:
2568
| Бренд пристрою | Apple |
|---|---|
| Модель пристрою | iPhone 16 |
| Якість | ORIGINAL PRC |
| Колір | Black |
Акумулятор Xiaomi Redmi Note 12 4G Original PRC (BN5M)
Артикул:
2534
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi Note 12 4G |
| Якість | ORIGINAL PRC |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 5020 mAh |
| Потужність | 19.4 Wh |
| Напруга | 3.87 V |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu