- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Акумулятор Xiaomi Redmi 9A / Redmi 9C / Poco M2 Pro (BN56)
Артикул:
1836
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco M2 Pro, Redmi 9A, Redmi 9C |
| Модель акумулятора | BN56 |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Технологія | Li-ion |
| Ємність | 5000 mAh |
| Напруга | 3.85 V |
| Потужність | 19.25 Wh |
Дисплей Xiaomi Poco X3 NFC / Poco X3 Pro / Poco M2 Pro / Mi 10T Lite / Redmi Note 9 Pro 5G з тачскріном
Артикул:
1916
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Mi 10T Lite, Poco M2 Pro, Poco X3 NFC, Poco X3 Pro, Redmi Note 9 Pro 5G |
| Тип матриці | IPS |
| Розмір екрану | 6,67″ |
| Розширення | 2400×1080 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Колір | Black |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
Акумулятор Xiaomi Redmi 9A / Redmi 9C / Poco M2 Pro Original PRC (BN56)
Артикул:
2114
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco M2 Pro, Redmi 9A, Redmi 9C |
| Якість | ORIGINAL |
| Модель акумулятора | BN56 |
| Технологія | Li-ion Pol |
| Ємність | 5000 mAh |
| Напруга | 3.85 V |
| Потужність | 19.25 Wh |
Акумулятор Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max / Redmi Note 10 Pro / Poco M2 Pro | BN53
Артикул:
2135
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco M2 Pro, Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 Pro Max |
| Технологія | Li-ion |
| Потужність | 19.42 Whr |
| Ємність | 5020 mAh |
| Напруга | 3.87 V |
| Модель акумулятора | BN53 |
Акумулятор Xiaomi Redmi Note 9S / Poco M2 Pro (BN55)
Артикул:
1837
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco M2 Pro |
| Модель акумулятора | BN55 |
| Якість | PREMIUM COPY |
| Технологія | Li-ion |
| Потужність | 19.4 Wh |
Акумулятор Xiaomi Redmi Note 9S / Poco M2 Pro Original PRC (BN55)
Артикул:
2118
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco M2 Pro |
| Якість | ORIGINAL |
| Модель акумулятора | BN55 |
| Технологія | Li-ion Pol |
| Потужність | 19.43 Wh |
Дисплей Xiaomi Poco X3 NFC / Poco X3 Pro / Poco M2 Pro / Mi 10T Lite / Redmi Note 9 Pro 5G Original PRC з тачскріном
Артикул:
1789
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Mi 10T Lite, Poco M2 Pro, Poco X3 NFC, Poco X3 Pro, Redmi Note 9 Pro 5G |
| Якість | ORIGINAL |
| Колір | Black |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розмір екрану | 6,67″ |
| Розширення | 2400×1080 |
| Число пікселів на дюйм (PPI) | 395 |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu