- iPhone 16
- iPhone 15 Pro Max
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15
- iPhone 14 Pro Max
- iPhone 14 Pro
- iPhone 14
- iPhone 13 Pro Max
- iPhone 13 Pro
- iPhone 13
- iPhone 12 Pro Max
- iPhone 12 Pro
- iPhone 12 mini
- iPhone 12
- iPhone 11 Pro Max
- iPhone 11 Pro
- iPhone 11
- iPhone XS Max
- iPhone XS
- iPhone XR
- iPhone X
- iPhone 8 Plus
- iPhone 8
- iPhone 7 Plus
- iPhone 7
- iPhone 6S Plus
- iPhone 6s
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6
- iPhone SE
- iPhone 5S
- iPhone 5
Дисплей Xiaomi Redmi 13C / Redmi 13C 5G / Poco C65 з тачскріном
Артикул:
2351
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C65, Redmi 13C, Redmi 13C 5G |
| Тип матриці | IPS |
| Розширення | 1600×720 |
| Розмір екрану | 6.74″ |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
| Яскравість | 500 ніт |
| Сумісні версії | 23100RN82L, 23106RN0DA |
Дисплей Xiaomi Redmi 13C / Redmi 13C 5G / Poco C65 Original PRC з тачскріном та рамкою
Артикул:
2450
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C65, Redmi 13C, Redmi 13C 5G |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розширення | 1600×720 |
| Розмір екрану | 6.74″ |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Яскравість | 500 ніт |
| Комплектація | У рамці |
| Сумісні версії | 23100RN82L, 23106RN0DA |
Акумулятор Xiaomi Redmi 13C, Redmi 13C (5G), Poco C65, Poco M6 5G | Original | BN5Q
Артикул:
2451
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C65, Poco M6 5G, Redmi 13C, Redmi 13C 5G |
| Модель акумулятора | BN5Q |
| Ємність | 5000 mAh |
| Потужність | 19.2 Wh |
| Напруга | 3.84 V |
| Технологія | Li-ion Pol |
Акумулятор Xiaomi Redmi 10A / Redmi 10C (BN5G) Original
Артикул:
2527
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Redmi 10A, Redmi 10C |
| Модель акумулятора | BN5G |
| Якість | ORIGINAL |
| Ємність | 5000 mAh |
| Потужність | 19.35 Wh |
| Напруга | 3.87 V |
| Технологія | Li-ion Pol |
Дисплей Xiaomi Redmi 13C / Redmi 13C (5G) / Poco C65 Original PRC з тачскріном
Артикул:
2364
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C65, Redmi 13C, Redmi 13C 5G |
| Тип матриці | ORIGINAL |
| Розширення | 1600×720 |
| Розмір екрану | 6.74″ |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Комплектація | Без рамки |
| Яскравість | 500 ніт |
| Сумісні версії | 23100RN82L, 23106RN0DA |
Дисплей Xiaomi Redmi 13C / Redmi 13C 5G / Poco C65 з тачскріном та рамкою
Артикул:
2449
| Бренд пристрою | Xiaomi |
|---|---|
| Модель пристрою | Poco C65, Redmi 13C, Redmi 13C 5G |
| Тип матриці | IPS |
| Розширення | 1600×720 |
| Розмір екрану | 6.74″ |
| Тип тачскріну | Ємнісний |
| Кількість кольорів дисплея | 16 млн. |
| Яскравість | 500 ніт |
| Комплектація | У рамці |
| Сумісні версії | 23100RN82L, 23106RN0DA |


iPhone
Xiaomi
Samsung
Huawei
Tecno
OPPO
Motorola
ZTE
Meizu
POCO
Realme


Захисне скло
Кабелі
Адаптери живлення
Навушники

Meizu